Branża: Rekrutacja (agencja zatrudnienia)

O firmie

  • Silverhand jest międzynarodową agencją zatrudnienia, specjalizującą się w zatrudnieniu transgranicznym. Firma działa na 8 rynkach i posiada oddziały w 6 państwach (Polska, Rumunia, Słowacja, Węgry, Bułgaria oraz Litwa).

Czas współpracy

  • Maj 2017 - ...

Jakie usługi świadczyliśmy?

  • Strategia
  • Konsulting marketingowy
  • Facebook Ads
  • Google Ads
  • Employer Branding

Cel. Zwiększenie zaufania do marki w oczach potencjalnych kandydatów oraz pozyskiwanie kandydatów na zawody budowlane / techniczne (m.in. elektrycy, hydraulicy, spawacze, ślusarze itp.) na wszystkich rynkach działalności (8 państw).

Jakie podjęliśmy działania?

Na podstawie zdefiniowanej grupy docelowej, sprawdziliśmy miejsca i portale, na których potencjalni kandydaci szukają pracy za granicą. Dzięki dokładnej analizie mogliśmy wyciągnąć odpowiednie wnioski oraz rekomendować portale, które dostarczają największą liczbę jakościowych kandydatów.

Zauważyliśmy również możliwości płynące z kampanii reklamowych Facebook Ads oraz Google Ads, na których stworzyliśmy szereg kampanii skierowanych zarówno do kandydatów, jak i do potencjalnych klientów.

Wszystkie te działania uzupełniliśmy o odpowiednie przedstawienie agencji w oczach kandydatów poprzez wsparcie i dzielenie się naszą wiedzą z kandydatami – uruchomiliśmy bloga, kanał na YouTube oraz podjęliśmy współprace partnerskie.

Efekty naszych działań.

Na przestrzeni wieloletniej współpracy udało nam się osiągać coroczny wzrost liczby nowych kandydatów, spełniających wymogi rekrutacyjne oraz klientów biznesowych zainteresowanych zatrudnieniem osób z Europy środkowowschodniej.

W trakcie naszych działań, ruch na stronie wzrósł o ponad 85%.

Contact

Wprowadź swój marketing
na poziom OMG.

+48 609 060 656

Contact